Frez 18mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616022B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 18mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616022B
Sherwood SHR-061-6022B
SHR0616022B
Frez trzpieniowy HSS-Co, 3 ostrza 18mm SHR0616022B
SHR-061-6022B
SM.CK016,164,8ZLNE
Seria zwykła typ 5321T
Jasne wykończenie. Typ ostrza: 30° linia śrubowa. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 18mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176812 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 35mm |
| Długość całkowita | 83.5 mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-6022B |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 105 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 18mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 83.5mm |
| Seria | 5321T |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 35mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |