Frez 18mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615199Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 18mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615199Q
Sherwood SHR-061-5199Q
SHR0615199Q
SM.CK016,167,9ZLNE
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie.Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 18mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176270 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 35mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całk. | 88mm |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Sup. Part No. | SHR-061-5199Q |
| UNSPSC Code | 23241614 |