Frez 19mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615200J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 19mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615200J
Sherwood SHR-061-5200J
SHR0615200J
Frez trzpieniowy HSS-Co 19mm SHR0615200J
SHR-061-5200J
SM.CK016,173,2ZLNE
Seria zwykła typ E411T
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie.Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 19mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176287 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 38mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 83.5 mm |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5200J |
| UNSPSC Code | 23241614 |