Frez 20mm 104mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy chwyt prosty Sherwood SHR0613820S SHR-061-3820S MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 20mm 104mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy chwyt prosty Sherwood SHR0613820S SHR-061-3820S
Sherwood SHR-061-3820S
SHR0613820S
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza, chwyt prosty 20mm M42 104mm SHR0613820S
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 20mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Cutting Direction | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140175822 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drills |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38 mm |
| Flute Type | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 104mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Supplier Part No. | SHR-061-3820S |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 20mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 104mm |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
SHR-061-3820S
SM.CK016,165,7ZLNE