Frez 20mm trzpieniowy HSS-E Weldon Sherwood SHR0612565F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 20mm trzpieniowy HSS-E z chwytem Weldona Sherwood SHR0612565F
Sherwood SHR-061-2565F
SHR0612565F
x Sherwood SHR0612565F SHR0612565F
SHR-061-2565F
SM.CK016,110ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140273733 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 104mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Sup. Part No. | SHR-061-2565F |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 221 g |