Frez 22mm 104mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy chwyt prosty Sherwood SHR0613822T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 22mm 104mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy chwyt prosty Sherwood SHR0613822T
Sherwood SHR-061-3822T
SHR0613822T
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza, chwyt prosty 22mm M42 104mm SHR0613822T
SHR-061-3822T
SM.CK016,209,7ZLNE
Zęby czołowe ułatwiają operacje frezowania wzdłużnego, profilowania i wykonywania otworów i wyżłobień. Rowki szlifowane wykonane na jasno. Typ ostrza: spiralne 30°. Wymiary zgodne z: DIN 844. Chwyt prosty wg DIN 1835A.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 22mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140175839 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drills |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 38 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 104mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Supplier Part No. | SHR-061-3822T |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 22mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 104mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość rowków, części roboczej | 38mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |