Frez 22mm rowków teowych M12 HSS din851 Sherwood SHR0616553D SHR-061-6553D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm HSS do rowków teowych Sherwood SHR0616553D
Sherwood SHR-061-6553D
SHR0616553D
SM.CK016,112,2ZLNE
Metryczne limity tolerancji
Średnica: +0.13 - 0.13
Długość: +0.13 - 0.13
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | M12.0 |
| Marka | Sherwood |
| Średnica freza | 22 mm |
| Cutter Width | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140177215 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Neck Diameter | 10 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całk. | 74 mm |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 851 |
| Sup. Part No. | SHR-061-6553D |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241630 |