Frez 25.0mm ST/SH FINE ROUGH END MILL Q-COAT Swisstech SWT1658225A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
25.0mm ST/SH FINE ROUGH END MILL Q-COAT Swisstech SWT1658225A
SWT-165-8225A
Seria 82 - Długość zwykła Wymiary wg DIN 844
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów produkcyjnych. Średnica cięcia do e8. Tolerancja chwytu h6.
RFQ-3*PR Węglik spiekany z powłoką Q
*Ilość urozmaiceń zależy od ilości ostrzy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140332218 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 54mm |
| No. of Flutes | 5 |
| Długość całkowita | 122mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | SWT-165-8225A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 25mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 122mm |
| Skok gwintu | Fine |
| Seria | 82 |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Długość rowków, części roboczej | 54mm |
| Typ chwytu | Plain |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Q-Coat |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 5 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie, frezowanie | High-feed Milling Roughing |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |