Frez 25mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616022K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 25mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616022K
Sherwood SHR-061-6022K
SHR0616022K
Frez trzpieniowy HSS-Co, 3 ostrza 25mm SHR0616022K
SHR-061-6022K
KC-016,316,7ZN/SM.[NM]
Jasne wykończenie. Typ ostrza: 30° linia śrubowa. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 | 5036140176836 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 43mm |
| Długość całkowita | 108mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Oznaczenie | SHR-061-6022K |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 304 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 25mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 108mm |
| Numer produktu | |
| Seria | 5321T |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 43mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Stal węglowa Copper |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging Profiling Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Regular |