Frez 3/4" HSS-Co kobaltowy calowy Sherwood SHR0615172R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 3/4" HSS-Co kobaltowy calowy Sherwood SHR0615172R Sherwood SHR0615172R
Sherwood SHR-061-5172R
SHR0615172R
x Sherwood SHR0615172R SHR0615172R
SHR-061-5172R
SM.CK016,123,2ZLNE
Seria zwykła typ E411T
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie.Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Cale: aż do 1 1/2". Tolerancja: +0.0025, -0.0005.
Średnica: Cale: ponad 1 1/2" ~. Tolerancja: +0.0050, -0.0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 3/4" cal |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140275041 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 1 1/2" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Profiling;Finishing;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 3 9/32" cal |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | E411T |
| Średnica chwytu | 5/8" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | BS122:Part 4 |
| Supplier Part No. | 5072020480 |
| UNSPSC Code | 23241614 |