Frez 3mm 56mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613955C PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 3mm 56mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613955C
Sherwood SHR-061-3955C
SHR0613955C
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza, długi 3mm M42 56mm SHR0613955C
SHR-061-3955C
SM.CK016,62,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 3mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Cutting Direction | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140175952 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drills |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12 mm |
| Flute Type | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 56 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Sup. Part No. | SHR-061-3955C |
| UNSPSC Code | 23241605 |