Frez 4mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615189E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 4mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615189E
Sherwood SHR-061-5189E
SHR0615189E
Frez trzpieniowy HSS-Co 4mm SHR0615189E
SHR-061-5189E
KC-016,41,1ZN/SM.[NM]
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie.Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 4mm |
| EAN13 | 5036140176096 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12.5 mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5189E |
| UNSPSC | 23241614 |