Frez 5mm 2 ostrza powłoka Q trzpieniowy węglikowy SwissTech SWT1656005A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 5mm 2 ostrza powłoka Q trzpieniowy węglikowy Swisstech SWT1656005A
Swisstech SWT-165-6005A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 5mm Q-COAT Swisstech SWT1656005A
SWT-165-6005A
Opis produktu
Seria 60 - SDQ-2PS Węglik spiekany z powłoką Q.Seria krótka Wymiary wg DIN 844. Posiada ostrza czołowe. Wykonane
według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: h10. Tolerancja chwytu h6. SDQ-2PS Węglik spiekany z powłoką Q.
Powłoka Q została opracowana, aby frezy monolityczne z węglika posiadały "właściwe ostrze" w wyjątkowo trudnych warunkach skrawania.
Do materiałów o twardości do 66HRC.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Do obróbki maszynowej form i matryc.
Większa wydajność.
Niższe zużycie chłodziwa, mniejsze odpady.
Dwa razy dłuższa żywotność freza.
Obniżone koszty produkcji.
Wielowarstwowa powłoka, która pozwala na większe szybkości i posuwy skrawania.
Doskonała odporność na oksydowanie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
Twardość powierzchni: 3300HV.
Współczynnik koegzystencji ze stalą 0.25.
Grubość powłok 3 - 5µm.
Maksymalna temperatura pracy 850°C.
Możliwość ponownego powlekania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 5mm |
| Kod EAN13 | 5036140206755 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 13mm |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Waga całkowita | 0.019 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Nr produktu | SWT1656005A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1656005A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 5mm Q-COAT Swisstech SWT1656005A
SWT-165-6005A
SM.CK016,141,5ZLNE