Frez 5mm 45 stopni spirala HI-HELIX powłoka Q Swisstech SWT1657205A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5.0mm 45DEG M/FLUTE HI-HELIX END MILL Q-COAT Swisstech SWT1657205A
SWT-165-7205A
Seria 72 Długości standardowe
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6.
EHQ-6*PR Węglik spiekany z powłoką Q
*Liczba zależy od ilości zębów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| EAN13 Barcode | 5036140332034 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Supplier Part No. | SWT-165-7205A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Wykończenie, powłoka | AlTiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 45° ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |