Frez 6,5mm 2 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615674A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 6,5mm 2 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615674A
Sherwood SHR-061-5674A
SHR0615674A
SM.CK016,41,1ZLNE
Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 6.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176416 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11mm |
| Długość całk. | 58.5 mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Sup. Part No. | 3012020650 |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 16 g |