Frez 6mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616021N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 6mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616021N
Sherwood SHR-061-6021N
SHR0616021N
Frez trzpieniowy HSS-Co, 3 ostrza 6mm SHR0616021N
SHR-061-6021N
SM.CK016,63,3ZLNE
Jasne wykończenie. Typ ostrza: 30° linia śrubowa. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176751 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 16mm |
| Długość całk. | 60.5 mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Sup. Part No. | SHR-061-6021N |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga | 10 g |