Frez 6mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby SwissTech SWT1659606A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 6mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby Swisstech SWT1659606A
Swisstech SWT-165-9606A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 6mm Q-COAT Swisstech SWT1659606A
SWT-165-9606A
Opis produktu
Seria 96 - RFP-4WL Pokryte PM - Seria długa Wymiary wg DIN 844Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140208131 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 24mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk./opak. | 68mm |
| Waga całkowita | 0.02 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Nr produktu | SWT1659606A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659606A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 6mm Q-COAT Swisstech SWT1659606A
SWT-165-9606A
SM.CK016,139,3ZLNE