Frez 6mm 52mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613988J PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 6mm 52mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613988J
Sherwood SHR-061-3988J
SHR0613988J
KC-016,66ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 6 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 | 5036140274075 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 8 mm |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Milling keyways; Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 6 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | Regular |
| Średnica chwytu | 52 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 844. Plain shank to DIN 1835A |
| Oznaczenie | SHR-061-3988J |
| UNSPSC | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 6mm |
| Numer produktu | |
| Seria | Regular |
| Średnica chwytu | 52mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 8mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Cutting Direction | Right |
| Standard, norma | DIN 1835A DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |