Frez 6mm trzpieniowy HSS-E Weldon Sherwood SHR0612560A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 6mm trzpieniowy HSS-E z chwytem Weldona Sherwood SHR0612560A
Sherwood SHR-061-2560A
SHR0612560A
Frez trzpieniowy HSS-E z chwytem Weldona 6mm SHR0612560A
SHR-061-2560A
SM.CK016,35,2ZLNE
Przemysłowa jakość do formowania i modelowania metalowych komponentów. 4 Ostrza z łamaczami wiórów o zaokrąglonych wierzchołkach. Wytwarzany ze spieku HSS-EV - stali wanadowej. tolerancja h8, długość standardowa. Wymiary wg DIN 1835D.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140175358 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-2560A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 13 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 57mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6.0mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |