Frez 8mm 37 stopni TiN spirala H-HELIX 3 ostrza do aluminium Swisstech SWT1632028A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8.0 37DEG TIN H-HELIX 3FL R-E/MILL-ALUM Swisstech SWT1632028A
SWT-163-2028A
Seria 20 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Posiadają ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja chwytu: h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 8mm |
| EAN13 Barcode | 5036140373747 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Długość całkowita | 69mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-2028A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 36 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 69mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Stal węglowa Copper |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie, frezowanie | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| End Mill Type | End Mill |
| Typ długości | Regular |