Frez 8mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon SwissTech SWT1659208A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon Swisstech SWT1659208A
Swisstech SWT-165-9208A
Frez trzpieniowy HSS-E PM z chwytem Weldona 8mm kąt 45 Q-COAT Swisstech SWT1659208A
SWT-165-9208A
Opis produktu
Seria 92 - EHP-4WL Pokryte PM - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844Ostrza czołowe. Chwyt Weldon‘a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej k10. Tolerancja chwytu h6.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8mm |
| Cutter Tolerancja średnicy | K10 |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Kod EAN13 | 5036140207820 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Powłoka, wykończenie | TiALN |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 38mm |
| Typ rowków | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Zastosowanie do | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Stal nierdzewna;Titanium; Inconel; |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 4 |
| Długość całk./opak. | 78mm |
| Waga całkowita | 0.042 |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 92 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Standard, norma | DIN 844;DIN1835B |
| Nr produktu | SWT1659208A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659208A
Frez trzpieniowy HSS-E PM z chwytem Weldona 8mm kąt 45 Q-COAT Swisstech SWT1659208A
SWT-165-9208A
SM.CK016,138,1ZLNE