Frez 8mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby SwissTech SWT1659608A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8mm 45 stopni HSS-E PM powłoka Q trzpieniowy Weldon drobne zęby Swisstech SWT1659608A
Swisstech SWT-165-9608A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 8mm Q-COAT Swisstech SWT1659608A
SWT-165-9608A
Opis produktu
Seria 96 - RFP-4WL Pokryte PM - Seria długa Wymiary wg DIN 844Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140208148 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 38mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk./opak. | 88mm |
| Waga całkowita | 0.047 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Nr produktu | SWT1659608A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659608A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, drobne zęby 8mm Q-COAT Swisstech SWT1659608A
SWT-165-9608A
SM.CK016,194,9ZLNE