Frez 8mm 69mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy chwyt prosty Sherwood SHR0613808F Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8mm 69mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy chwyt prosty Sherwood SHR0613808F
Sherwood SHR-061-3808F
SHR0613808F
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza, chwyt prosty 8mm M42 69mm SHR0613808F
SHR-061-3808F
SM.CK016,49,2ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Cutting Direction | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140175754 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drills |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19 mm |
| Flute Type | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 69mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Sup. Part No. | SHR-061-3808F |
| UNSPSC Code | 23241605 |