Frez 8mm drobne zęby powłoka Q trzpieniowy węglikowy SwissTech SWT1658208A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8mm drobne zęby powłoka Q trzpieniowy węglikowy Swisstech SWT1658208A
Swisstech SWT-165-8208A
Frez trzpieniowy węglikowy, drobne zęby 8mm Q-COAT Swisstech SWT1658208A
SWT-165-8208A
Opis produktu
Seria 82 - Długość zwykła Wymiary wg DIN 844Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów produkcyjnych. Średnica cięcia do e8. Tolerancja chwytu h6.
RFQ-3*PR Węglik spiekany z powłoką Q
*Ilość urozmaiceń zależy od ilości ostrzy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140207417 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 16mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całk./opak. | 63mm |
| Waga całkowita | 0.046 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Nr produktu | SWT1658208A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1658208A
Frez trzpieniowy węglikowy, drobne zęby 8mm Q-COAT Swisstech SWT1658208A
SWT-165-8208A
SM.CK016,226,4ZLNE