Frez 8mm trzpieniowy HSS-E Weldon Sherwood SHR0612561B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8mm trzpieniowy HSS-E z chwytem Weldona Sherwood SHR0612561B
Sherwood SHR-061-2561B
SHR0612561B
Frez trzpieniowy HSS-E z chwytem Weldona 8mm SHR0612561B
SHR-061-2561B
SM.CK016,41,5ZLNE
Przemysłowa jakość do formowania i modelowania metalowych komponentów. 4 Ostrza z łamaczami wiórów o zaokrąglonych wierzchołkach. Wytwarzany ze spieku HSS-EV - stali wanadowej. tolerancja h8, długość standardowa. Wymiary wg DIN 1835D.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-2561B |
| EAN13 Barcode | 5036140175365 |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 69mm |
| Średnica | 8mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| Waga elementu | 36 g |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8 mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całk. | 69 mm |
| Product Number | |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |