Frez czołowo-palcowy 10mm do skrawania zgrubnego TiCN HSS-Co SwissTech SWT1634240A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez czołowo-palcowy 10mm do skrawania zgrubnego TiCN HSS-Co Swisstech SWT1634240A
Swisstech SWT-163-4240A
SWT1634240A
10.0 SCR STD COARSE ROUGH END MILL-TiCN Swisstech SWT1634240A
SWT-163-4240A
SM.CK016,119,7ZLNE
Typ 42 - Typ normalny, pokrycie TiCN
Wymiary wg DIN 844. Ostrza czołowe. Trzpień gwintowany wg DIN 1835D.
Średnica cięcia wg js12. Średnica trzpienia h6. Dostępne wykonanie ze stali HSS-Co 8% Niepokrywane (do ogólnej obróbki produkcyjnej), HSS-Co 8% pokrycie TiCN (wydłużony czas eksploatacji narzędzia i lepsze wykończenie powierzchni obrabianego materiału) i HSS-Co 8% pokrycie TiALN (dobre rozpraszanie ciepła i odporność na temperaturę, zmniejszone tarcie powierzchniowe i duża twardość powierzchniowa).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287990 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-4240A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 42 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 10mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 72mm |
| Seria | 42 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |