Frez czołowo-palcowy 8mm do skrawania zgrubnego zchwytem gwintowanym HSS-Co 8% SwissTech SWT1634208A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez czołowo-palcowy 8mm do skrawania zgrubnego zchwytem gwintowanym HSS-Co 8% Swisstech SWT1634208A
Swisstech SWT-163-4208A
SWT1634208A
8.0 SCR STD COARSE ROUGHE/MILL-8% Co Swisstech SWT1634208A
SWT-163-4208A
SM.CK016,92,4ZLNE
Typ 42 - Typ normalny
Wymiary wg DIN 844. Ostrza czołowe. Trzpień gwintowany wg DIN 1835D. Średnica cięcia wg js12. Średnica trzpienia h6. Dostępne wykonanie ze stali HSS-Co 8% Niepokrywane (do ogólnej obróbki produkcyjnej), HSS-Co 8% pokrycie TiCN (wydłużony czas eksploatacji narzędzia i lepsze wykończenie powierzchni obrabianego materiału) i HSS-Co 8% pokrycie TiALN (dobre rozpraszanie ciepła i odporność na temperaturę, zmniejszone tarcie powierzchniowe i duża twardość powierzchniowa).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 8mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287983 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całkowita | 69mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-4208A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 36 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 69mm |
| Seria | 42 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |