Frez do radełkowania 3/4x3/8x1/4" gruby JHL JHL4501000A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 3/4x3/8x1/4" radełkowy gruby JHL JHL4501000A
JHL JHL-450-1000A
JHL4501000A
FREZ RADELKOWY GRUBY 3/4x3/8x1/4" JHL
JHL-450-1000A
KC-016,66,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Styl:
Straight - Prosty
Right Hand - Prawostronny
Left Hand - Lewostronny
Checkered - Szachownica
Typ:
Coarse - Grube
Medium - Średnie
Fine - Drobne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" cal |
| Marka, producent | JHL |
| Średnica | 3/4" cal |
| EAN13 | 5036140088191 |
| Style | Straight |
| Oznaczenie | 90-601007 |
| Grubość | 3/8" cal |
| Type | Coarse |
| UNSPSC | 23242118 |
| Waga elementu | 10 g |