Frez do radełkowania 3/4x3/8x1/4" średni JHL JHL4501210B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 3/4x3/8x1/4" radełkowy średni JHL JHL4501210B
JHL JHL-450-1210B
JHL4501210B
SM.CK016,66,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Styl:
Straight - prosty
Right Hand - Prawostronny
Left Hand - Lewostronny
Checkered - Szachownica
Typ:
Coarse - Grube
Medium - Średnie
Fine - Drobne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" cal |
| Marka | JHL |
| Średnica | 3/4" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140088269 |
| Style | Left Hand |
| Sup. Part No. | 90-601016 |
| Grubość | 3/8" cal |
| Type | Medium |
| UNSPSC Code | 23242118 |
| Waga | 10 g |