Frez gwintowany 16 kulisty HSS-Co 8% 2 ostrza krótki trzepieniowy kobaltowy SwissTech SWT1633916A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 16 kulisty HSS-Co 8% 2 ostrza krótki trzepieniowy kobaltowy Swisstech SWT1633916A
Swisstech SWT-163-3916A
SWT1633916A
16.0 SCR SHORT 2FL B/NOSE S/DRILL-8% Co Swisstech SWT1633916A
SWT-163-3916A
SM.CK016,101,6ZLNE
Seria 39 – seria krótka
Wymiary zgodne z normą DIN 327. Posiadają ostrza czołowe. Chwyt z gwintem zgodny z normą DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6.
Dostępne ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, niepowlekane, (do obróbki przy produkcji podstawowej), ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, powlekane TiCN (wydłużone trwałość freza i poprawione wykończenie powierzchni materiału obrabianego) oraz ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, powlekane TiALN (rozprasza ciepło i posiada zwiększoną odporność na temperaturę, zmniejsza tarcie powierzchniowe w powiązaniu z wysoką twardością powierzchniową).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-3916A |
| EAN13 Barcode | 5036140287815 |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel[txt] |
| Finish/Coating | Uncoated[txt] |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Średnica freza | 16 mm |
| Typ chwytu | Threaded[txt] |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Weight per 5 | 535 g |
| Plunge Type | Centre Cutting[txt] |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Reach Type | Standard Neck[txt] |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short[txt] |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling[txt] |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel[txt] |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Right[txt] |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | 39 Short[txt] |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 327.Threaded Shank to DIN 1835D. |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość całk. | 79mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Średnica freza | 16 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 79 mm |
| Numer produktu | |
| Seria | Series 39 |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 327 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |