Frez gwintowany 16mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy długi SwissTech SWT1633416A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 16mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy długi Swisstech SWT1633416A
Swisstech SWT-163-3416A
SWT1633416A
Frez trzpieniowy HSS-Co 3 ostrza gwintowany długi 16.0 Swisstech SWT1633416A
SWT-163-3416A
SM.CK016,136,9ZLNE
Seria 34 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Cięcie czołowe. Chwyt gwintowany zgodnie z DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140206205 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 63mm |
| Długość całkowita | 123mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3416A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 142 g |