Frez gwintowany 25mm HSS-Co 6 ostrzy chwyt kobaltowy SwissTech SWT1633625A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 25mm HSS-Co 6 ostrzy chwyt kobaltowy Swisstech SWT1633625A
Swisstech SWT-163-3625A
SWT1633625A
Frez trzpieniowy HSS-Co 6-ZEBNY gwintowany 25.0 Swisstech SWT1633625A
SWT-163-3625A
SM.CK016,235,1ZLNE
Seria 36 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04 -0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140206618 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 45mm |
| No. of Flutes | 6 |
| Długość całkowita | 121mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3625A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga 10 elementów | 2668 g |