Frez gwintowany 5mm HSS-Co 4 ostrza kobaltowy długi SwissTech SWT1633705A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 5mm HSS-Co 4 ostrza kobaltowy długi Swisstech SWT1633705A
Swisstech SWT-163-3705A
SWT1633705A
Frez trzpieniowy HSS-Co 4 ostrza gwintowany długi 5.0 Swisstech SWT1633705A
SWT-163-3705A
SM.CK016,52,6ZLNE
Seria 37 - Seria długa Wymiary wg DIN 844.
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04 -0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-3705A |
| EAN13 Barcode | 5036140206632 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Weight per 5 | 67 g |
| Średnica | 5mm |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 68mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 68mm |
| Seria | 37 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |