Frez kątowy 16mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616201B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 16mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616201B
Sherwood SHR-061-6201B
SHR0616201B
Frez trzpieniowy HSS 16mm x kąt 45 SHR0616201B
SHR-061-6201B
KC-016,108ZN/SM.[NM]
Kąt 45° - Metryczne (Forma C)
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Cut Length | 4mm |
| Średnica freza | 16 mm |
| Cutter Form | Corner Angle |
| EAN13 | 5036140176904 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Included Angle | 45° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 66.5 mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833; DIN 1835D |
| Oznaczenie | SHR-061-6201B |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241632 |