Frez kątowy 25mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616204E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 25mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616204E
Sherwood SHR-061-6204E
SHR0616204E
Frez trzpieniowy HSS 25mmxkąt 45 SHR0616204E
SHR-061-6204E
SM.CK016,175ZLNE
Kąt 45° metryczne (Forma C)
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Cut Length | 7.5 mm |
| Średnica freza | 25 mm |
| Cutter Form | Corner Angle |
| EAN13 Barcode | 5036140176928 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Included Angle | 45° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całk. | 70mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833; DIN 1835D |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241632 |