Frez kątowy 32mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616206G SHR-061-6206G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 32mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616206G SHR-061-6206G
Sherwood SHR-061-6206G
SHR0616206G
Frez trzpieniowy HSS 32mmxkąt 45 SHR0616206G
SHR-061-6206G
SM.CK016,236,7ZLNE
Kąt 45° metryczne (Forma C)
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Cut Length | 8.5 mm |
| Średnica freza | 32 mm |
| Cutter Form | Corner Angle |
| EAN13 Barcode | 5036140176935 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Included Angle | 45° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całkowita | 74.5 mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833; DIN 1835D |
| Supplier Part No. | SHR-061-6206G |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241632 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 32mm |
| Included Angle | 45° degree |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całkowita | 74.5mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Cut Length | 8.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833 DIN 1835D |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Cutter Form | Corner Angle |