Frez kątowy 3x13mm wcięcie 45 stopni HSS din1833 Sherwood SHR0614200A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 3x13mm wcięcie 45 stopni HSS din1833 Sherwood SHR0614200A
Sherwood SHR-061-4200A
SHR0614200A
x Sherwood SHR0614200A SHR0614200A
SHR-061-4200A
SM.CK016,149,3ZLNE
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Cut Length | 3mm |
| Średnica freza | 13 mm |
| Cutter Form | Corner Angle |
| EAN13 Barcode | 5036140274235 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Included Angle | 45° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całk. | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 1833 |
| Sup. Part No. | SHR-061-4200A |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241632 |