Frez kątowy 4x16mm wcięcie 45 stopni HSS din1833 Sherwood SHR0614201B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 4x16mm wcięcie 45 stopni HSS din1833 Sherwood SHR0614201B
Sherwood SHR-061-4201B
SHR0614201B
x Sherwood SHR0614201B SHR0614201B
SHR-061-4201B
SM.CK016,182,8ZLNE
Przeznaczone do wykonania rowków na czopy w stołach maszyn, przyrządach ustawczych. Wykonanie na jasno, spirala prosta. Wykonane wg DIN 1833.
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241632 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | 0614201B |
| EAN13 Barcode | 5036140274242 |
| Długość całk. | 66.5 mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Cut Length | 4mm |
| System pomiarowy | Metric |
| Cutter Form | Corner Angle |
| Included Angle | 45 ° |
| Średnica freza | 16 mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 1833 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16 mm |
| Included Angle | 45 ° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całk. | 66.5 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Cut Length | 4 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 1833 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Cutter Form | Corner Angle |