Frez kulisty 20mm krótki 2 ostrza Q-COAT Swisstech SWT1657820A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frezy trzpieniowe 2-zębne 20mm z węglika, kuliste, chwyt prosty, powłoka Q Swisstech SWT1657820A
SWT-165-7820A
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 20 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140332188 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Finish/Coating | Q-Coat |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 2 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 160mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 78 Regular |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | To Manufacturers Standards |
| Supplier Part No. | SWT-165-7820A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 20mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 160mm |
| Model, kod produktu | EM813200 |
| Seria | Series 78 |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Nonferrous Metals |
| Standard, norma | Manufacturers Standards |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Neck Length | |
| Finish/Coating | Q-coat |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Zastosowanie dla frezowania | High-feed Milling |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | mm" cal |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |