Frez kulisty 24mmx25mm HSS krótki Sherwood SHR0615971Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
24mmx25mm HSS SC/SH B/N SLOT DRILL Sherwood SHR0615971Y
SHR-061-5971Y
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 24 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140370463 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 25.5 mm |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | |
| Typ długości | Short |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Zastosowanie dla frezowania | Diesinking; Slotting; Profiling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 103mm |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | Short |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | BS 122 : Part 4 : 1980 |
| Supplier Part No. | SHR-061-5971Y |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 800 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 24mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 103mm |
| Model, kod produktu | E1744240 |
| Seria | Short |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 25.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Cutting Direction | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Kąt spirali | 30° degree |
| Zastosowanie dla frezowania | Diesinking Profiling Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short |
| Helix Direction |