Frez monolityczny 12mm z węglika trzpieniowy 2 ostrza z prostym chwytem TiAlN SwissTech SWT1614872A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez monolityczny 12mm z węglika trzpieniowy 2 ostrza z prostym chwytem TiALN Swisstech SWT1614872A
Swisstech SWT-161-4872A
SWT1614872A
12mm ST/SH SHORT 3FL CARBIDE SLOT DRILL - TiALN Swisstech SWT1614872A
Swisstech SWT-161-4872A
SM.CK016,280,3ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199934 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| Długość całkowita | 60mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-161-4872A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 100 g |