Frez monolityczny 20mm z węglika trzpieniowy 2 ostrza TiCN SwissTech SWT1614550A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez monolityczny 20mm z węglika trzpieniowy 2 ostrza TiCN Swisstech SWT1614550A
Swisstech SWT-161-4550A
SWT1614550A
20mm ST/SH SHORT 2FL CARBIDE SLOT DRILL - TICN Swisstech SWT1614550A
Swisstech SWT-161-4550A
SM.CK016,733,6ZLNE
Seria 45 - 2-zębne - Seria krótka Wymiary wg DIN 6535 HA
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199521 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| Długość całkowita | 100mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Supplier Part No. | SWT1614550A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 360 g |