Frez monolityczny 8mm z węglika trzpieniowy 4 ostrza z czołem kulistym z prostym chwytem SwissTech SWT1615608A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez monolityczny 8mm z węglika trzpieniowy 4 ostrza z czołem kulistym z prostym chwytem Swisstech SWT1615608A
Swisstech SWT-161-5608A
SWT1615608A
8mm ST/SH SHORT B/N CARBIDE END MILL Swisstech SWT1615608A
Swisstech SWT-161-5608A
SM.CK016,153,5ZLNE
Seria 56 - Seria krótka
Średnica części tnącej h10. Chwyt wg h6. Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. Węglik Niepokryte (Do podstawowej obróbki), Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 8 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140200470 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 9mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 59mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 56 Short |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SWT-161-5608A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 42 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całkowita | 59mm |
| Seria | 56 Short |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość rowków, części roboczej | 9mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 7160 DIN 7207 |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Helix Direction | Prawy |