Frez piłkowy 100mm x1mm HSS Sherwood SHR0726176N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 100mm x1mm HSS Sherwood SHR0726176N
Sherwood SHR-072-6176N
SHR0726176N
x Sherwood SHR0726176N SHR0726176N
SHR-072-6176N
SM.CK016,57,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 80 mm |
| Średnica otworu | 22 mm |
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140277618 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 128 |
| Standard, norma | BS122 |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Grubość | 1mm |
| UNSPSC Code | 23241629 |