Frez piłkowy 3" x5/64" HSS calowy Sherwood SHR0725023P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 3" x5/64" HSS calowy Sherwood SHR0725023P
Sherwood SHR-072-5023P
SHR0725023P
x Sherwood SHR0725023P SHR0725023P
SHR-072-5023P
SM.CK016,52,2ZLNE
Piły przystosowane do pracy przy bardzo dużych prędkościach. Szlif boczny niezbędny do głębokiego cięcia. Dostępne z zębami drobnymi i grubymi, ilość dostępnych zębów opisana jest w poniższej tabeli. Posiadają zbieraki wzdłużone w standardzie. Wykonano zgodnie z: BS122.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 3 in |
| Średnica otworu | 1 in |
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140277410 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 30 |
| Standard, norma | BS122 |
| Supplier Part No. | 0725023P |
| System pomiarowy | Inch |
| Grubość | 5/64 in |
| UNSPSC Code | 23241629 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | mm 1" cal |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 30 TPI zębów na cal |
| Grubość | mm 5/64" cal |
| Średnica ostrzy | mm 3" cal |
| Standard, norma | BS 122 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Inch |