Frez piłkowy 6" x1/8" HSS calowy Sherwood SHR0725062R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 6" x1/8" HSS calowy Sherwood SHR0725062R
Sherwood SHR-072-5062R
SHR0725062R
x Sherwood SHR0725062R SHR0725062R
SHR-072-5062R
SM.CK016,194,3ZLNE
Piły przystosowane do pracy przy bardzo dużych prędkościach. Szlif boczny niezbędny do głębokiego cięcia. Dostępne z zębami drobnymi i grubymi, ilość dostępnych zębów opisana jest w poniższej tabeli. Posiadają zbieraki wzdłużone w standardzie. Wykonano zgodnie z: BS122.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 6 in |
| Średnica otworu | 1 in |
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140048799 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 150 |
| Standard, norma | BS122 |
| Supplier Part No. | SHR-072-5062R |
| System pomiarowy | Inch |
| Grubość | 1/8 in |
| UNSPSC Code | 23241629 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | mm 1" cal |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 150 TPI zębów na cal |
| Grubość | mm 1/8" cal |
| Średnica ostrzy | mm 6" cal |
| Standard, norma | BS 122 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Inch |