Frez stożkowy 13mm odwrócony 45 stopni Sherwood SHR0616039K SHR-061-6039K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez stożkowy 13mm odwrócony 45 stopni Sherwood SHR0616039K SHR-061-6039K
13mm x 45DEG SC/SH INVERTED DOVETAIL CUTTER Sherwood SHR0616039K
SHR-061-6039K
HSS Threaded Shank Dovetail Cutters - 45° Inverted, Metric
45° Inverted - Metric (Form D).
Designed to produce dovetail slideways in machine tool tables, jigs and fixtures. Bright finish, straight helix. Made to DIN 1833. Shank to DIN 1835D.
Metric diameter tolerance: + 0.25 - 0.00
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Cut Length | 3mm |
| Średnica freza | 13 mm |
| Cutter Form | Inverted |
| EAN13 Barcode | 5036140371002 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Included Angle | 45 ° |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833; DIN 1835D |
| Supplier Part No. | SHR-061-6039K |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC Code | 23241632 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 13mm |
| Included Angle | 45 ° stopni |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 63.5mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Cut Length | 3mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833 DIN 1835D |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Cutter Form | Inverted |