Frez trzpieniow 4mm z czołem kulistym ze stali szybkotnącej chwyt z gwintem HSS-Co TiCN SwissTech SWT1633934A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniow 4mm z czołem kulistym ze stali szybkotnącej chwyt z gwintem HSS-Co TiCN Swisstech SWT1633934A
Swisstech SWT-163-3934A
SWT1633934A
4.0 SCR SHORT 2FL B/NOSES/DRILL-TiCN-8% Co Swisstech SWT1633934A
SWT-163-3934A
SM.CK016,60,6ZLNE
Seria 39 – seria krótka, powlekane TiCN
Wymiary zgodne z normą DIN 327. Posiadają ostrza czołowe. Chwyt z gwintem zgodny z normą DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6.
Dostępne ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, niepowlekane, (do obróbki przy produkcji podstawowej), ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, powlekane TiCN (wydłużone trwałość freza i poprawione wykończenie powierzchni materiału obrabianego) oraz ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, powlekane TiALN (rozprasza ciepło i posiada zwiększoną odporność na temperaturę, zmniejsza tarcie powierzchniowe w powiązaniu z wysoką twardością powierzchniową).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 4 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140287846 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN Coated |
| Długość rowków, części roboczej | 7mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 51mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 39 Short |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 327. Threaded Shank to DIN 1835D. |
| Supplier Part No. | SWT-163-3934A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 55 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 4mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 51mm |
| Seria | Series 39 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 7mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 327 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |