Frez trzpieniowe 16mm 4 ostrza z węglika drobnoziarnistego z czołem kulistym Kennedy KEN1617996K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 107,00 zł
Cena regularna:
900,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowe 16mm 4 ostrza z węglika drobnoziarnistego z czołem kulistym Kennedy KEN1617996K
Kennedy KEN-161-7996K
KEN1617996K
16mm 4FL L/S B/NOSE CARBIDE END MILL Kennedy KEN1617996K
Kennedy KEN-161-7996K
SM.CK016,591,6ZLNE
Seria długa - 4-zębne - Metryczne
Dla uzyskania maksymalnej siły w momencie stosowania na twardych materiałach gdzie szybkie usuwanie wióra nie jest istotne. Cztery ostrza mają jedną z najsilniejszych struktur tnących dostępnych na rynku. Posiadają ostrza czołowe w standardzie.Wykonano zgodnie z Ansi Standards.
Tolerancje metryczne
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,000, -0,050.
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 25,00. Tolerancja: +0,000, -0,080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 16 mm |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140286566 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 75mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Brass; Aluminium; Non-ferrous; Other Soft Materials |
| Klasa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | Plunging; Slotting; Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 150mm |
| Waga całkowita | 0.23 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| Supplier Part No. | 1617996K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 230 g |