Frez trzpieniowy 0,8 z węglika spiekanego 2 ostrza kulistey chwyt prosty SwissTech SWT1657508A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 0,8 z węglika spiekanego 2 ostrza kulistey chwyt prosty Swisstech SWT1657508A
Swisstech SWT-165-7508A
SWT1657508A
0.8 2FL REG. NECK B/NOSESLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1657508A
Swisstech SWT-165-7508A
SM.CK016,193,2ZLNE
Seria 75 Seria standardowa
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej h10. Tolerancja chwytu h6. Węglik spiekany z powłoką Q
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 0.8 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140288263 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Q-Coat |
| Długość rowków, części roboczej | 1.2 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Length Below Shank | 2mm |
| Length of Cut | 1.2 mm |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Neck Diameter | 0.75 mm |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 45mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 75 Regular |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | To Manufacturers Standards |
| Supplier Part No. | SWT-165-7508A |
| UNSPSC Code | 23241614 |